+48 797 797 069
+48 34 368 96 09

Kompleksowa obsługa podatkowo prawna

Księgowość Online

Oferujemy Państwu obsługę księgowo- kadrowo- prawną bez wychodzenia z domu. Obsługujemy firmy niezależnie od lokalizacji ponieważ zapewniamy całkowitą obsługę zdalna bez konieczności wizyty w biurze. Dokumenty przesyłane są na spersonalizowane miejsce w chmurze. Dzięki czemu nasi Klienci mają całodobowy dostęp do bieżących oraz archiwalnych danych. Taki dostęp jest całkowicie bezpieczny oraz bezproblemowy dodatkowo pozwala na wgląd do dokumentów w każdej chwili oraz dowolnym miejscu. Takie rozwiązania zwiększają elastyczność pracy oraz pozwalają na zaoszczędzenie czasu.

Usługi Online jakie oferujemy

Księgowość

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe na rzecz firm działających na podstawie każdej formy opodatkowania.

Kadry i płace

Podstawowe zadania działu kadr i płac wymagają ciągłego podnoszenia kwalifikacji i śledzenia zmian w przepisach.

Obsługa radcy prawnego

Kancelaria świadczy pomoc prawną w wielu dziedzinach min.: prawo pracy, prawo cywilne i postępowanie cywilne, prawo handlowe, prawo upadłościowe i naprawcze itp.

Obsługa własności intelektualnych

Prawo własności intelektualnej to dziś bardzo obszerna dziedzina, której żaden przedsiębiorca nie powinien ignorować.

Obsługa BHP i POPŻ

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje firma.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

+48 797 797 069

AMP